25 November 2013

Punane

Ma arvan, et punaseid kõrvarõngaid olen ma vist enim teinud. Küll selliseid lamedaid ja ka mitmeid mumme. Seekord taas ühed kettakujulised kõrvarõngad. 
Siin kasutatud seemnehelmestel on hõbetatud sisu - tulemus on see, et need säravad väga ilusti valguse käes. 
Ilmselt sobiv värv ka varsti saabuvale jõuluhooajale. I think of all the colors, red is the most popular one that I have made earrings. I have made flat ones and also smaller and bigger bubbles.
Here are once again flat disk shape earrings.
Suitable also for Christmas time :)

21 November 2013

Litrid - 2. osa

Ma arvasin, et litreid on väga tüütu tikkida. 
Otsisin isegi õpetust, et ehk on neid võimalik õmblusmasinaga kuidagi lihtsamalt õmmelda. Kuid kuna ma seda ei leidnud, siis võtsin end kokku ja tegin algust. 
Esimese hooga tikkisin litrid ühele tumesinisele pluusile - sellel olid armsad hõbedast nööbid, seega sobisid sinna hõbedased litrid ideaalselt. 
Teine projekt oli kahvatu roosakas-beež kardigan, millele tikkisin roosad litrid peale. 
Praegu tikitud litrid on kõik olemasolevad varud ning musti, roosasid, oranže ja rohelisi litreid olen ma kunagi endale veel varunud... Seega võib mõni ese veel omale litrid peale saada :)


Ja enesele meeldiv üllatus oli see, et minujaoks litreid on lihtsam tikkida, kui näiteks helmeid. Selle sinise pluusi kaelusele helmeid tikkida oli ikka tüütum litrite tikkimisest.

Ent iga poeskäiguga tuleb ideid aina juurde - kes neid küll kõiki teostab :)
Allolevad tikitud pluusid kõik Reserved poest leitud ja ideede mõttes salvestatud.


I started to decrease my own stock of sequins. My first project was a navy blue blouse, which had silver buttons. Some silver sequins were just perfect there. Second item was a pink-beige cardigan, where I added small soft pink sequins.
First I thought that it is going to take years when I finish something. But it was a nice surprise that it really did not take that long time. This blue shirt collar took me much more time. So for me it is even easier to embellish with sequins than with beads.
But, every time I go in some shop, more nice things catch my eye, that I am thinking maybe I should try to something more.

16 November 2013

Lavendel

Lavendli-lillad kõrvarõngad saadaval mu etsy poes.
Kuid kui soov, võib alati ka ostusoovi e-posti aadressile teele saata.


Lavender earrings available in my etsy shop.
You are most welcome to visit!

15 November 2013

Advendi kalender

Detsember pole enam kaugel ja ilmselt paras aeg alustada näiteks advendikalendri tegemisega.
Ning kes ütleb, et see peaks vaid lastel olema ;)

Vahvaid ideid võib leida Oh Happy Day blogist.It is December soon. So if you like to have a advent calendar in your home, it is time to make one. And who says only kids should have one? :)

Lovely ideas can be found in Oh Happy Day blog.

09 November 2013

Soft pink earrings

Minu kogemuses on see pigem erand, kui keegi ehteid ostes kommenteerib, et miks ta neid soovib. Ent samas on alati tore kuulda, et kus või mis sündmusel neid niiöelda vajatakse.
Need kahvaturoosad kõrvarõngad on teel Inglismaale. Detsembris soovib üks ema neid kanda oma poja pulmas, sest need pidavat sobima ta roosa kvartsist kaelakee ripatsiga. :)
Eriliselt armas tunne oli neid teele saata.


It is always lovely to hear why somebody buys the jewelry that I make.
Those soft pink earrings are on their way to UK. In December there will be a wedding and groom`s mother ordered those, cause they match to her pink quartz necklace pendant.
Related Posts with Thumbnails