14 August 2013

Kardigan

Ühe vihmase pärastlõuna projekt (eeldusel, et vajalikud materjalid on kodus olemas) - pluusist õmmelda ringi kardigan.
Mul oli puudu vaid nööbid, mida ma Karnaluksi valima läksin. Kui ma muidu satun sinna vaid laupäeval, siis ilmselgelt ei vaja mainimist, mis seal siis toimub... Seekord oli puhas rõõm seal olla ning tasumisel oli kassa järjekorras minu ees vaid üks inimene :)

Seda, kuidas pluusile nööbiliistu ette õmmelda, võib leida näiteks SIIT (inglise keelne juhend, ent väga head pildid on juures).


I turned a shirt into a cardigan.
Instructions how to make it, can be found HERE.

11 August 2013

Tikitud kaelus

Üks sinine kleit +
paras port sillerdavaid siniseid helmeid +
mõned tunnid tikkimist =
uus ilusa kaelusega kleit.

Kui tehtud oli umbes veerand, tuli hetkeks mõte, et oli see ikka hea mõte, neid helmeid sinna tikkima hakata. Ent kui pool oli valmis, oli arusaamineolemas, et tuleb ikka ilus küll ja oli vaja jätkata :)


I added some bright blue seed beads to a dress neckline. In the beginning I had some doubts whether it was a good idea to start embroider this way. But when about half work was done, it looked very good, so it was also a small motivation to finish this. And it really looks good! :)

08 August 2013

Smaragdroheline käevõru

Mu meelest on see ülimalt ilus roheline värv!


This emerald-green bracelet is available in my etsy shop. More pictures can be seen over there.

06 August 2013

Volangidega pluus(id)

Mul käis õde külas üks nädalavahetus ning loomulikult üks tore tegevus on käia mööda poode :) Ta leidis omale Stradivariuse poest ilusa suvise pluusi (ma oleks nii tahtnud orginaali ka viidata, aga see on neil e-poest nüüd maha võetud). Ma kodus proovisin ta ostetud pluusi selga ning kuna see oli väga ilus, leidsin, et ma võin ju sarnase omale õmmelda.
Võtsin pluusilt lõike maha ja oli selline mõnus ühe õhtu projekt :)
Eriti meeldivad mulle selle juures seljatagused nööbid.


Aga kuna pluus on tõesti ilus ja mugav ja suvine (no tegelikult natuke jahedamal ajal saab ju jaki/kampsuni peale panna), siis valmis neid lõpuks rohkem kui üks :) Rohekas-halli ja lilla tegin endale, õde sai omale lisaks veel kahvatu sinise. Ning ainult lilla pluusi kanga ostsin, teised olid piisavalt suurte jääkidena seisma jäänud ühtedest seelikutest, et andis veel pluusid õmmelda.
(ja nagu pildilt näha, siis triikimist tuleb mul veel harjutada)


Sewing project - three simple blouses. Grey and purple blouses I made for myself and the light blue is made for my sister.
And I still enjoy the continues summer :)
Related Posts with Thumbnails