31 January 2013

Teibist mannekeen (1)

Mul ühe sõbrannaga on aeg-ajalt (käsitöö)ideede vahetus. Saadame üksteisele erinevaid linke, mõttega, et vaata, seda oleks päris äge ise teha... No ja neid ideid on meil juba päris palju :) Ning tuleb tunnistada, et pinterest`st lisandub sinna "nimekirja" aga uusi mõtteid.

Üks reede õhtu jäätist süües tekkis korraga plaan, et proovime ikka selle teibist mannekeeni tegemise ära :)
Kes õmblemisega tegeleb, see ehk teab kui tüütu on iseendale pluusi/kleiti õmmelda ja siis väänata end peegli ees, veendumaks, et seljatagune kõik ikka kena on.
Otsisime üles youtube`st video, et teada saada, mida veel varuma peab, peale teibi ja läksime poodi (siinkohal on puhas rõõm, et poed pea ööseni lahti on ja saab vajalikke tarvikuid ebamäärasel kellaajal muretsema minna).
No ja ega peale t-särgi ja teibi väga rohkem vaja ei olegi. Esialgu.

Jõudsime ohtra naeru saatel ühe "mannekeeni" valmis teha. See vajab küll veel täidet ja siis saab seda juba õmblemisel abilisena kasutada.
Minu mannekeen on veel teibirulli näol ootel, aga ehk saab see ka peagi valmis.


One Friday night + one great friend + some duct tape and t-shirt = tape dummy :)

If you need some instruction, how to make something like this, please look HERE

20 January 2013

Külmkapimagnetid

Minu kööki kaunistavad nüüd magnetid, sellised vintage stiilis.
Kandiline õhupallidega magnet leidis omale koha külmkapi peal ning ümmargune magnet lesib õhupuhastajal.


Ja ma vist väga pikka aega olin vaadanud selles stiilis asju, et küll on ilusad, aga ilmselt väga keeruline teha. Tegelikult oli nende valmistamine aga lihtne :)
Inspiratsioon ja õpetussõnad on pärit Terjelt


A long time I have watched this kind of work and I thought it is kind of a difficult to make. And when I finally got to make those magnets, they were easily made. Really love this vintage look :)
Inspiration and instruction how to make the magnets was given by Terje.

12 January 2013

Seinamaaling

Üks sein kodus sai natukese valge värviga kaetud.
Mul nii head kunstiannet ei ole, et vaba käega joonistuse ise valmis teeks. Seega leidsin antud pildi internetist ning dataprojektor+arvuti oli abiks joonte märkimisel seinale.
Edasi valge värv ja pintsel.
Valmis!

Ja mu meelest väga ilus sai. :)


I made a simple drawing to one of my home walls. I am not very good at creating this kind of picture on my own. So I found this picture on the internet, showed it to the wall with a projector. And then all I needed was some white paint and brush.
It turned out so beautiful! :)
Related Posts with Thumbnails