21 November 2013

Litrid - 2. osa

Ma arvasin, et litreid on väga tüütu tikkida. 
Otsisin isegi õpetust, et ehk on neid võimalik õmblusmasinaga kuidagi lihtsamalt õmmelda. Kuid kuna ma seda ei leidnud, siis võtsin end kokku ja tegin algust. 
Esimese hooga tikkisin litrid ühele tumesinisele pluusile - sellel olid armsad hõbedast nööbid, seega sobisid sinna hõbedased litrid ideaalselt. 
Teine projekt oli kahvatu roosakas-beež kardigan, millele tikkisin roosad litrid peale. 
Praegu tikitud litrid on kõik olemasolevad varud ning musti, roosasid, oranže ja rohelisi litreid olen ma kunagi endale veel varunud... Seega võib mõni ese veel omale litrid peale saada :)


Ja enesele meeldiv üllatus oli see, et minujaoks litreid on lihtsam tikkida, kui näiteks helmeid. Selle sinise pluusi kaelusele helmeid tikkida oli ikka tüütum litrite tikkimisest.

Ent iga poeskäiguga tuleb ideid aina juurde - kes neid küll kõiki teostab :)
Allolevad tikitud pluusid kõik Reserved poest leitud ja ideede mõttes salvestatud.


I started to decrease my own stock of sequins. My first project was a navy blue blouse, which had silver buttons. Some silver sequins were just perfect there. Second item was a pink-beige cardigan, where I added small soft pink sequins.
First I thought that it is going to take years when I finish something. But it was a nice surprise that it really did not take that long time. This blue shirt collar took me much more time. So for me it is even easier to embellish with sequins than with beads.
But, every time I go in some shop, more nice things catch my eye, that I am thinking maybe I should try to something more.

No comments:

Related Posts with Thumbnails