06 September 2013

Maria siidisallid

Vahelduseks iseende tegemistele väike kõrvalepõige.

Etsy`s on üks võrratu sallipood, siidist sallide pood. No ja kuna tegemist on etsy poega, on need sallid loomulikult käsitsi maalitud, igaühel neist oma lugu... Maria kirjeldab oma loomingu protsessi ka väga värvikalt.

Aga siidisallist - see on mu meelest üks tänuväärne asi; see on õhuline, ent samas annab sooja ning samas on see ka meeleolukalt värviline, et muudab rõõmsamaks ükskõik kui halli päeva.
Marial on FB ka oma lehekülg SingingScarves, kus on hetkel auhind saadaval, seesama lillades-rohekates toonides siidsall, mis siin pildil näha on.
Mine vaata SIIT järgi, kuidas seda endale võita on võimalik!Maria paints beautiful silk scarves. I first discover those lovely shawls on etsy. Today, she has FB page, where are nearly 4900 followers. When the number hits exactly 4900 there will be a price on of her followers - this beautiful hand made silk scarf.
Would you like to win this? ;)

1 comment:

Maria said...

Aitäh, et mu salle nii armsalt tutvustasid! Ja nagu Maarit kirjutas - sall fotol on hetkel veel täitsa vaba ja kui kellelgi on soovi see enda kaela saada, tuleb lihtsalt nimi salli alla FB lehele kommentaariks kirjutada ja loota, et Fortuuna naeratab :)

Related Posts with Thumbnails