31 January 2013

Teibist mannekeen (1)

Mul ühe sõbrannaga on aeg-ajalt (käsitöö)ideede vahetus. Saadame üksteisele erinevaid linke, mõttega, et vaata, seda oleks päris äge ise teha... No ja neid ideid on meil juba päris palju :) Ning tuleb tunnistada, et pinterest`st lisandub sinna "nimekirja" aga uusi mõtteid.

Üks reede õhtu jäätist süües tekkis korraga plaan, et proovime ikka selle teibist mannekeeni tegemise ära :)
Kes õmblemisega tegeleb, see ehk teab kui tüütu on iseendale pluusi/kleiti õmmelda ja siis väänata end peegli ees, veendumaks, et seljatagune kõik ikka kena on.
Otsisime üles youtube`st video, et teada saada, mida veel varuma peab, peale teibi ja läksime poodi (siinkohal on puhas rõõm, et poed pea ööseni lahti on ja saab vajalikke tarvikuid ebamäärasel kellaajal muretsema minna).
No ja ega peale t-särgi ja teibi väga rohkem vaja ei olegi. Esialgu.

Jõudsime ohtra naeru saatel ühe "mannekeeni" valmis teha. See vajab küll veel täidet ja siis saab seda juba õmblemisel abilisena kasutada.
Minu mannekeen on veel teibirulli näol ootel, aga ehk saab see ka peagi valmis.


One Friday night + one great friend + some duct tape and t-shirt = tape dummy :)

If you need some instruction, how to make something like this, please look HERE

2 comments:

Leekpea said...

mõtlesin ka kunagi proovida seda. aga kas see ikka jääb kehakujuga?

Maarit said...

Jah, jääb tõesti. No me alustasime ka selle tegemist, et ei tea kas ja kuidas... Kuid see teip on ikka väga tugev ja hoiab korralikult vormi. Seda sai tõmmatud ka kaks-kolm kihti ümber.
Küll aga täidise puudumisel jäi see tol õhtul selliseks poolikuks. Aga ehk varsti saab see täidise ka ja tuleb postitusele teine osa :)

Related Posts with Thumbnails