26 October 2012

Rombiseelik

Ma nüüd viimasel ajal olen natuke kudunud - randmesoojendajad, salli, säärised... Enne seda aga oli väga pikk paus. Ja enne pausi kudusin ma valmis ühe seeliku, rombidega. Ma olin kohe nii korralikus kudumishoos, et isegi ühed ringvardad kudusin kõveraks :)
Kuid seelikul on ka õpetus, mille leiab "Kuldaväärt kudumid" raamatust. Sinna raamatusse on jälje jätnud 13 kudujat ning sealt leiab 24 kavandit.

Aga ega sellest seelikust või raamatust hetkel väga rohkem rääkida ei oskagi... Soovitan uuel nädalal raamatupoodi minna ja see raamat endale hankida, et sellest ilust ise osa saada. Ning seejärel kuduma hakata - kas siis salli, mütsi, kampsunit või nt seelikut ;)

 "Kuldaväärt kudumid" © Stina Kase ja Kirjastus Pegasus


I wrote a tutorial to a knitted lace skirt which is published in a book - "Kuldaväärt kudumid"

14 October 2012

Lillakirjud säärised

Kudusin omale säärised - sellised lihtsad, ent väga soojad.
Mustrit otsides jäid esialgu silma ilusad pitsilised säärised, ent kodus hävitamist vajav lõng eeldas, et need oleks mittepitsist. Samas, palmikuid kududa ei tahtnud ning vaid soonikut ka mitte... ideid otsides, leidsin endale eeskujuks ühed etsy`s müügil olevad säärised, mille järgi endale analoogid kudusin.


Lõng on "kapist leitud" ülejäägid teistest projektidest. Rowan Tapestry (jäi kampsuni kudumist üle) ning BBB Soft Dream (ülejääk lopsakast sallist)  on kokku kootult väga mõnusalt pehme ja soe. Teise säärise viimaste ringide juures oli ka kerge paanika, et kas ikka lõnga jätkub. Aga läks õnneks ning alles jäi vaid olematud jupid kumbagi lõnga. Poest oli vaid nööpe tarvis.


Here are my new leg warmers. I got inspired by those legwarmers that are sold in etsy and knitted myself a similar pair. The yarns are kind of leftover yarns from a sweater (Rowan Tapestry) and a shawl (BBB Soft Dream) - I knitted those two yarns together. And the result is so soft and also very warm.


Ja selline kuldne kollane sügis on ilus! Ehk kestab see veel natuke aega...
And I love this kind of yellow/golden autumn. Hopefully it will last a bit longer.

Aitäh lugemast! / Thank you for stopping by!


P.S. - ja õige pea ilmub raamatupoodidesse midagi väga ilusat kudumishuvilistele!
.
.

06 October 2012

Creamy

Veel üks treasury - sealt võib leida minu kõrvarõngad :)

Creamy by M P

Another beautiful treasury, in which are included my earrings.

3 days in Tallinn

Üks väga toreda pealkirjaga treasury etsy`st. Suurema pildi leiab SIIT

3 days in Tallinn by Aurelija Ja

A lovely treasury from etsy. You can find a bigger picture from this HERE.
Related Posts with Thumbnails