31 July 2012

...

Nüüd on lisaks käevõrudele ka mu etsy poes mõned värvilised kõrvarõngad üleval. Olete oodatud ostlema :)


Finally there are some earrings also available in my etsy shop. You are more than welcome to visit (and to shop, of course ;))

20 July 2012

Foxy and Dark

Minu tehtud valge käevõru on leidnud koha ühes lahedas aardelaekas.


One of my bracelets is in this beautiful treasury. Go check it out!

19 July 2012

Samblarohelised kõrvarõngad

Telliti rohekat tooni kõrvarõngad, hõbekonksudega.
(siinkohal kui keegi teab soovitada kohta, kus saab hõbedast kõrvarõngakonkse osta  hea hinnaga, siis olen tänulik vihje eest!)


Custom order - these are simple greenish metallic earrings.

10 July 2012

Fuksia

Mulle hakkas see värv veelgi rohkem meeldima. Siin üks etsy aardelaegas.Just love this colour at the moment! More of it HERE

09 July 2012

Suvekleit

ENNE
Ma arvasin algul, et see on seelik. Mulle meeldis selle värv ning mõnus pehme puuvillane kangas. Lõige oli selline, et no ma ei tea... aga lootus oli, et ehk saab sellest midagi asjalikku teha ja kuna hind oli sellel olematu, siis ostsin ära (puhtalt kanga pärast) :)
Harutamise/lõikamise käigus jäi ette toote silt - see oli tuunika hoopis.


NÜÜD
Alumine äär oli sellel õnneks väga korraliku varuga sisse keeratud ning ülevalt külgedelt mahalõigatud osast sain õmmelda rinnaosa. Nüüd on see suvine kleit :)


Here is a small project from very large tunic to a summer dress. I just adore summer-time! :)

06 July 2012

Fuksiaroosa kingitus

Ühele erilisele inimesele õmblesin sünnipäevakingituseks seeliku. Eeskujuks oli internetiavarustest leitud pilt, mille sarnast sooviti. 
See on oluliselt laiem versioon ühest varem valminud seelikust, mis eest lühem ja tagant pikem. Seekord tegin seeliku poolratasklošš lõike järgi.


This skirt is a birthday present to a very dear friend. The idea how it should look is HERE. And it looks really similar :)
Related Posts with Thumbnails