23 January 2012

Eriline hetk

Kui ma suvel oma etsy poe avasin, siis olin endale selgeks teinud, et ilmselt KOHE ei juhtu seal midagi. No kuigi lootus oli ikka :) Tore oli kohe esimesel nädalal end mõnest aardelaekast leida, mis rohkem klikke ja südameid tõi... ent esimese müügini tuli oodata täpselt jõululaupäeva hommikuni. Ma arvan, et selle võib pidada minu parimaks kingiks see jõul. Sest see oli lihtsalt nii hea ja täielik üllatus!
Nüüd võin ka rahulikult hingata, sest pakk on kenasti ühes tükis Ameerikasse kohale jõudnud ja ostjalt tagasiside ka saadud :)
Ja loomulikult loodan, et sellele esimesele järgneks neid teisi, kolmandaid jne müüke :)
Ja ka käevõrusid olen juurde teinud. Ent praegu on väljas jätkuvalt nii pime, et keeruline neid pildile saada. Seega ootan aga järgmist valgemat nädalavahetust..
(siin pildil juba varem nähtud ehteid)
I got my first sale in etsy :)  And as the bracelet has arrived safely, I can finally share my joy here :)
And yes, I have made some new bracelets. But the weather is so gray here, that is just impossible to take pictures of them. Have to wait for the next weekend, maybe then will be here some sunny day...

16 January 2012

Punane käevõru

on koha leidnud ühes ilusas aardelaekas.
Ning kui miski novembrikuus oli mul seal kerge tüdimus kõigist nendest jõuluteemalistest aardelaegastest. Siis ma juba praegu ka tunnen, et seal see sõbrapäeva värk on kuidgi eriti ägedalt hoos... Samas, ei hädalda, reklaam on ju alati hea :)


Valentine Day is coming - my bracelet has been added to a beautiful treasury in etsy :)

09 January 2012

Kui nüüd kõik...

... ausalt ära rääkida, siis selles, et ma ehteid tegema hakkasin, on enamjaolt süüdi üks minu jaoks võrratu ehete meister - Katrin mdmB. Kui praegu on tema tehtud töös täis imelisi ehtekive, siis mitu head aastat tagasi oli tema tehtud helmespõimingud just need, mis mind lummasid ja oli soov ka ise ehteid tegema hakata. Pisut aimu saab Katrini tehtud helmespõimingutest näiteks siit või siit...

No ja loomulikult tahaks ju võita seda imeilusat käevõru-kõrvarõngaste komplekti :)
Related Posts with Thumbnails