20 September 2012

Kaelussall ja poolikud kindad*

Ma vaatasin järgi, et millal siin blogis viimati kudumisest kirjutasin - eelmise aasta jaanuaris. Noh, ma vahepeal olen ikka paar asja valmis kudunud :)
Nüüd jahedamate ilmade saabudes leidsin, et peaks kodus olevat lõnga "hävitama". Ostetud sai see konkreetne lõng eelmine aasta, mõtlesin, et koon miski kampsuni... kudusin ka mõned tokid ära, aga ei olnud projekt midagi ahvatlevat, seega harutasin üles ja lõng jäi parema idee ootele. Nüüd saabus enda jaoks parem idee, teha midagi sooja ja ilusat selleks sügiseks.


Lõng - Baby Alpaca Mix, värv beez
Kaelusalli puhul kudusin kaks lõngaotsa koos, vardad nr 7.5mm
Muster "Pitsilised koekirjad" nr 127 (lk 152)
Randmesoojendajate muster pärit Ravelry`st - Fishtail wristwarmers, varras nr 2,75mm


Long time since I lasted knitted something. But as the weather gets colder here, I thought I could use some cowl and wrist warmers.
Yarn: Baby Alpaca Mix
Cowl: knitted two yarns together, 7,5 mm needles. I used a pattern from "Pitsilised koekirjad", nr 127 (page 152)
Wrist warmers: pattern from Ravelry - Fishtail wristwarmers, 2,75 mm dpn needles

Aitäh läbi astumast! / Thank you for stopping by!

* poolikud kindad = randmesoojendajad

4 comments:

Arnikai said...

Väga sümpaatne lõng ja sügisesse sobivad asjad. Kaelussall on kootud risti-pidi? Mina koon tavaliselt toruna, ülevalt alla... aga võiks ka nii proovida;)

Maarit said...

Aitäh Arnikai!
Tõepoolest lõng on mõnusalt pehme ja paitav :)

Aga jah, kudusin risti-pidi. Ma leidsin, et nii on lihtsam õige pikkus saada sellel, kui ringselt toru kududes. Küll aga ei ole seal õmblust näha - nimelt harutasin lõpuks alustamise rea üles ja nõelusin silmused omavahel kokku. Nii on ilus ühtlane ring :) Jah, uurides jääb ikka see väike üleminek silma, aga see on tõesti lähedalt uurides :)

Arnikai said...

Kusjuures muster saab sedapidi hoopis huvitava näo ja lisaboonuseks võib sedagi lugeda, et õmblust näha ei ole. Ainult kiidusõnad :)

Maarit said...

Aitäh, aitäh!!

Related Posts with Thumbnails