10 June 2012

Sõlmitud pael

Ühel tüdrukute kokkusaamisel maikuus oli meil teemaks sõlmitud "sõbrapael". Ma olin antud teema suhtes pigem skpetiline, sest ei ole mina selliste asjade kandja. Ning pealtnäha kerge sõlmimine, osutus alguses parajaks katsumuseks, enne kui lõpuks sõlmimisele pihta sain. Aga edasi... edasi oli seda juba täitsa tore teha. Võib öelda, et ka teraapia eest, et kui närv must, siis kannatab rahulikult värvilisi sõlmesid teha :)
Kuid kuna ma jätkuvalt ei ole sõbrapaelte kandja, tekkis neid sõlmesid tehes hoopis idee, et sellist paela võiks kuskil mujalgi edukalt kasutada... nüüd on üks projekt ka pooleli. Näis, kas saan enne sooja suve algust valmis :)

Ahjaa - sõlmimise õpetuse leiab SIIT
Küll niipalju aga targem, et metallik-mulineesid selles paelas ilmselt kasutama ei peaks - hästi kare jääb see seal. 


Last month we had a girl's night. The theme was to make friendship bracelet. For starts, it was not that easy, as it was shown on the tutorial, but then I finally figured out, how those knots are made. 
When making the knots I realized that from this kind of cord some different things can be made. So there is an idea, I hope I will finish it soon (before the warm summer begins).
And the tutorial is HERE

1 comment:

sircu said...

Päris huvitav idee, peaks ka järgi proovima:)

Related Posts with Thumbnails