20 November 2011

Soovin sõrmikuid

Ma olen hetkel kudumisega ajahädas, aga uusi kindaid oleks vaja - sõrmikuid, lihtsaid, mustrita, sooje... Ma sirvisin läbi Disainimaja, aga seal ei jäänud ühtegi endale meelepärast silma. Googeldasin ka natuke, aga ka ei miskit. Ilmselt ma vist ei oska otsida. Tegelikult leidsin ilusad kirikindaga sõrmikuid küll, aga mu eelistus ongi hetkel just mustrita, no ja selliseid silma ei hakanud.
Siis leidsin ka ühed kenad sõrmikud etsy`st, ent kuna nende müüja asub USA-s, siis ei hakka nii kaugelt neid ka tellima, kui siin ju tehakse ka ilusaid kindaid.
Aga kas mõni lugeja ehk teab, kes koob ja müüb sõrmikuid. Talv käes, vaja sõrmed sooja saada.
Võib jätta info kommentaari, võib saata kirja mustikmari(at)hotmail.com.
Asjaga on kiire :)

22.11 - kiire sain nüüd mööda ehk kindamure leidis lahenduse :)

19 November 2011

Lumehelbed

Ma ei ole üldse teab mis suur talve austaja - külm on siis ju... Ent praeguste ebamääraste ilmade asemel võiks siis juba lund hakata sadama. Nii on vähemalt valgem ja selgem ja puhtam.
No ja kus mujal, kui etsy`s saab erinevaid ilusaid lumehelbeid aardelaekasse seada :)


I am not a big fan of snow and winter, because it is cold then... But at the moment, when it is totally grey outside, it just OK, if just started to snow. At least then it is whiter
But as there are no snowflakes outside at the moment, I found some pretty ones from etsy.

21.11.2011 - ja lund sajab :)  It`s snowing

18 November 2011

Sillerdab ja sädeleb

Teate ju küll neid suuri käevõrusid - ümmargused, laiad ja kui veab siis silmatorkavalt ilusa värviga. Kui nii hästi ei vea, siis võib juhtuda, et on igav värv.
Aga õnneks aitab igava värvi puhul välja potsik akrüülvärvi ja sillerdav küünelakk... ning tulemuseks eriti sillerdav ja sädelev käevõru!


If you have some boring looking bracelet - then all you need is some acrylic paint and sparkling nail polish... and then you got a very beautiful sparkling bracelet.
Ready to party... ;)
And if you do not have a boring bracelet, you probably can by it in some kind of a thrift store and then paint it over :)

13 November 2011

Värvitud pudelid

Mul vist oli mõni tühi pudel juba enne "varuks korjatud", kui pinterest`st pudelite taaskasutus silma jäi. Kui mu kokku korjatud pudelid oleksid kõik ühte värvi olnud ja kui ka lahedat treppi omaks (või üldse mingisugustki treppi), oleks ilmselt neist küünlaalused teinud - nagu SIIN   ... unistada ju ikka võib ;)

Lihtsam ja laisem* variant oli nende ülevärvimine endale meelepärase spray-värviga.
Algselt oli plaan need kenasti aknalauale ritta panna, ent ühest pudelist spray-värvist jäi natuke väheks. Seega valguse käes on näha natuke ebaühtlast värvi jaotust... seega asuvad pudelid kapi otsas, aga on ikkagi väga ilusad! :)


I believe I had a few empty bottles stored before I got ideas from pinterest, that something cool can be done with these. As I don`t have stairs in my home and the bottles were kind of a different colour, so THIS lovely idea was not an option for me... So I think the easiest way is just to put some spray paint on it :)


* siinkohal vajab mainimist, et ma suutsin korraliku kaose omale kööki tekitada, sest naiivselt arvasin, et no mis see spray-värv siis ära ka pole... :D 
ääretult mõistlik on värvima minna ikka kuskile garaazi, õue vms kohta ja toas seda värvi siiski mitte kasutada :)

05 November 2011

Loos

Aitäh kõigile, kes te häid sõnu eelmisele postitusele jätsite! Neid oli tore lugeda :)
Kirjutasin hommikul roosadele post-it paberitele nimed peale, panin need kõik küünlaalusele ja võtsin ühe paberi sealt välja.


Palju õnne, Siret!
Ma kirjutan Sulle :)
Ent samas, kui mõnel teisel on soov sellist lahedat lilleklambrit ka omada, võin neid vabalt juurde teha. Tuleb oma soovist vaid kirja teel märku anda.

Ning aitäh veelkord kõigile heade sõnade eest!
Related Posts with Thumbnails