31 October 2011

Hmm...

... ma mõtlen, et 30 000 on päris suuuur number :)
Just nii palju kordi ja nüüd juba natuke peale on siia minu tegemisi vaatama-lugema tuldud. Seega, tänan kõiki teid, kes te mu käsitöö-tegemisi siin lugemas käite!
No ja väike auhind ka, et oleks soliidsem. Küll läheb see auhind välja vaid ühele inimesele ning loosi teel, kõigi nende vahel, kes võtavad vaevuks sellele postitusele kommentaari jätma.


Auhinnaks šikk lilla lilledega juukseklamber.
Kommentaare loosis osalemiseks saab jätta kuni 04. novembri südaööni. :)

30 October 2011

Punane

Punane on selline ilus, särav ja jõuline värv.
Ning minu üks käevõru on ühes sellises ilusas ja säravas etsy aardelaekas :)The colour of red is just beautiful and very strong colour.
And one of my bracelets is added to very red treasury on etsy :)

26 October 2011

Värviteraapia

Viimased paar päeva on küll olnud mõnusalt päikesepaistelised... Ent nädalavahetus, kui taevas oli totaalselt hall ja õhuniiskus Tallinnas oli umbes 200%, tegelesin mina värvidega :)
Sooviti juba varem valminud kandiliste kõrvarõngaste juurde ka käevõru - no ja neid käevõrusid teen ma ainult hea meelega :)


Pildil on tegelikult see kontrast natuke rohkem isegi näha, aga siiski väga mõnus särav ja julge värvikombinatsioon - oranž ja türkiis.


This is a custom order :) Always love to have those.
I was asked to make matching bracelet to a pair of earrings, which I have made some time ago. Those come out very bright and colourful. It is just fun to make such colourful jewellery, especially on a totally grey and rainy day (as it was here this weekend).

22 October 2011

Taas prosse

Võtsin kapist kõik oma järelejäänud organza-kangad välja.. Kui valget ja lillat oli alles vaid täpselt nii palju, et sain klambritele lilled tehtud, siis ülejäänusid värve oli natuke rohkem - ühe lopsaka prossi jagu.
Punane ja hall ei kvalifitseeru tegelikult organza kanga alla, ent sai mõlemast kangast selline lill edukalt valmis tehtud.

Avastasin, et tilgakujulistest helmestest saab väga laheda organza-lille südame (hall pross).
Kuna ma teen helmespõiminguid tamiiliga, siis mulle meeldib nende prosside südameid ka tamiiliga tikkida. Nii jääb prossi tagumine pool ka väga korrektne.

15 October 2011

Käevõru - lilla ning sädelev

Juukseklambri pildilt võib leida äsja-valminud lilla käevõru pikendusketi otsa.. nüüd käevõru ise ka kenasti pildil (ja ka poes).
Käevõrus kasutasin lillat värvi seemnehelmeid ja sädelevaid lihvitud helmeid. Kui muidu vaid seemnehelmestest sellist tüüpi käevõru teha, saab küllaltki kerge ehte. Ent kui kasutada suuremaid helmeid, on niiöelda raskus käepeal kohe teine. Kuid ilu mõttes mu meelest väga vahet pole - ilusad on need mu meelest kõik!!


New bracelet is listed in my shop.
Very welcome visiting it (and buying also ;))!!

13 October 2011

Igatsen päikest...

... võib öelda, et täielikult. Hommikuti ei saa ma kuidagi end ülesse. Ning ei saa ka öelda, et teab mis hilja magama läheks - uneaega on täiesti piisavalt. Aga, ikka on miskit puudu...
Seega leevendamaks seda puudujääki, leidsin etsy´st ilusaid säravaid päikselisi esemeid.


I am missing the sun.. Totally.
So here is a small treasury of lovely yellow bright items. Enjoy!

11 October 2011

Lillad lilled

Kolm väikest lillat lille on kaunistamas üht juukseklambrit.
Neid väikseid lilli on nii hea lihtne teha, no just selle poole pealt, et valmivad kiiresti :)


It is another hair clip. This time the flowers are lilac.
Related Posts with Thumbnails