25 September 2011

Peavõru

Üks must kleit, mille juurde oli tarvis veinipunaseid ehteid (kõrvarõngad, kaelakee), vajas ka kelmikat lisandit peavõru näol (et siis vastavalt vajadusele kanda kas üht või teist lisandit). Kuna see mu esimene peavõru kaunistus, valmis see üüratult pika aja jooksul. Või õigem on öelda, oli ootel väga pikalt. Ent kui mõte lõpuks paika sai, valmis väga kiiresti :) 


Selle tegemise käigus oli endal see "ahhaa" moment, et nii saab ju ka prosse teha :) Jäävad küll sellisel juhul pidulikumad ja läikivamad. Samas sõltub see loomulikult mis materjali kasutada, ent köidaksid silma mu meelest rohkem kui organzaprossidThis is first time when I was adding something extra to a headband. The colours were told black and red - so it is kind a girly look headband to small black dress :)

23 September 2011

Etsy aardelaegas

Minu tehtud roheline käevõru on etsy`s ühes imelises rohelises aardelaekas...
Minge puhake silma :)


My lovely emerald green bracelet is on of etsy`s treasury. Go see this beauty yourself in etsy! :)

22 September 2011

Kullasära

Kui siin ühed varem näidatud kullavärvi kõrvarõngad olid pealkirjaga "bling", siis alljärgnevate kohta võib öelda, et bling-bling-bling ;)
Nende idee jäi silma septembrikuu Anne&Stiil ajakirja kaanepildilt - tundus selline lihtne, ent silmapaistev. Ning kuna jäi ka silma üks artikkel, kus antakse mõista, et sel sügisel võib kanda kõik, mis on kuldne - seega palun, siin on kuldselt sillerdavad kõrvarõngad.


Kõrvarõngaste pikkus on u 7,5cm ehk korralikult pikad, ent tänu seemnehelmestele ülimalt kerged! Ja ootavad pikisilmi omale kandjat ;)
Kui on huvi, saada kiri - mustikmari(at)hotmail.com
Või kui on näiteks huvi samasuguste kõrvarõngaste vastu, ent mõnd teist värvitooni - sel juhul võid ka kirjutada.
LISATUD HILJEM:
Need pildilolevad kõrvarõngad uue omaniku juures
- - -
These are pair of lovely golden earrings. I must say, if these golden earrings where just glittery, then those here are very-extra glittery... :)
I got the idea from a magazine cover and thought I should try making similar. So here they are.

14 September 2011

Sügishooaeg

Ilmselt on käes see aeg, kus vaadatakse oma garderoob ja aksesssuaaride valik üle ning vajadusel täiendatakse... Ja nii tore on saada tellimusi ning just kõrvarõngastele, mida mulle endale meeldib nagu kõige rohkem teha. (siinkohal loodan, et ära ei sõnu ja tellimusi tuleb ikka juurde...)


Need lillad siin on ülimalt kerged. Soov oli, et nad oleks tagasihodlikud, et saaks igapäevaselt ka tööl kanda, ent siiski ka huvitavad või nii... Ja nende puhul oli vaja just seda lillat värvi :) Seega värvist lähtudes leidsin just sellised lamedad kunsthelmed - aga nende eelis ongi, et nad on nii kerged.


Rohelised kõrvarõngad on tehtud just nende veinipunaste järgi. Ent kuna klaasist helmes lisandina annab liiga palju raskust ja sooviti kergeid kõrvarõngaid, siis seekord ongi vaid ringid. Aga nii ilusad rohelised!! Ja nende puhul võin öelda, et sain lõpuks ka sellele tehinkale ideaalselt pihta, et ei kisu enam või nii :) tehtud nad ringset peyote tehnikat kasutades. (ilmselt oma pluss on siin headel ja ühesuurustel seemnehelmestel, et isegi see sik-sak muster jookseb natuke välja)Related Posts with Thumbnails