29 August 2011

Bling...

Peale punaseid kõrvarõngaid võtsin ette kullavärvi seemnehelmed ja tegin ühed samas stiilis kõrvarõngad veel. Neile küll ei hakanud midagi juurde lisama, mu jaoks on need sellistenagi vägagi sädelevad ja sellised blingid...


Here are earrings that are made from golden seed beads. I must say they are one pair of very glittery earrings... :)

Lilledega klamber

Korra olen juba teinud ühe lilledega juukseklambri, nüüd tegin teise veel. No ja kuna klambri toorik oli seekord suurem, mahtus sinna peale neli kaunist lilleõit.


I have made one hair clip before, but since it came out beautiful, then here is another one. And as the hair clip was longer this time, I managed to add four loveley organza flowers on it.

22 August 2011

Punased kõrvarõngad

Kui kapis on olemas niiöelda "kohustuslik" riietusese - väike must kleit, siis et uusi ilmeid saada, pole ju paha omada värvilisi lisandeid sinna juurde. Hea sõbranna soovis oma musta kleidi juurde veinipunaseid kõrvarõngaid, sest väike kotike oli justnimelt seda tooni.
No ja varem esitletud punane käevõru läks ka sinna komplekti imehästi :)


A dear friend of mine wanted to have colorful accessoires to her little black dress. As she had a red clutch, therefore the earrings are also red. And it is perfect together with the bracelet that I have made earlier.

10 August 2011

Kardin

Kui ma nüüd järgi mõtlen, siis ma tahtsin juba ammu, et midagi muud akna ees oleks... aga laiskus ja mugavus tegid oma töö. Lõpuks võtsin end kokku ja tegin selle ära - õmblesin ise rooma kardina (või voltkardina). Materjalina läks kasutusse olemasolevad kaks kardinat, mida muidu sai akna ette ja uuesti ära nihutatud. Lõikasin neist sobiva tüki välja ja õmblesin neist uue kardina.
Kuna tegu oli hästi pehme kangaga, siis on ka voldid sellised pehmekesed. No ja nüüd kui kardin akna ees, mõtlen, et neid volte oleks võinud rohkem olla, aga ma ei viitsi seda enam ümber teha :)
Ning kui kardinat üles riputasin (olemasoleva kardinapuu külge), sai teada tõsiasi, et kardinapuu on seina külge viltu kinnitatud, seega hoiab ka kardin natuke viltu :S
Sellepärast ei ole ka pilti, kuidas kardin akna ees on, vaid ongi selline väike ülevaade... Kuid iga päevaga meeldib mulle mu meistritöö üha enam :)I was not very happy with the curtains that I had - so one day I just take them down and sewed a roman curtain of them. But when I was putting my new curtains up again I noticed that the hanger was not straight... that is why there is no picture how it looks on the window, just a small detail to see, what I just made.
And since this I mu first roman curtain, I am pleased with it. :)

09 August 2011

Suvi...

Pilt sai üles klõpsitud mõnda aega tagasi, siis kui veel maasika-hooaeg oli...
Tummine "õhtusöök" - banaan, maasikad, maitsestamata jogurt, vaniljesuhkur.
Head isu!


Käsitööd teen ka :) Aga blogisse pole miskit jõudnud, ent loodan ka selle vea peagi parandada.

- - -
This is a "dinner" :) very good in a hot summer day.
Related Posts with Thumbnails