27 March 2011

Punane

Lihtsalt ilus punane!!It is just beautiful red!

20 March 2011

Kevad...

Homme varahommikul algab kevad. Kaunist kevadet!!
Ent kahjuks väljas niiväga veel kevad pole. Jah, mõnel pool küll õitsevad juba lumikellukesed, aga ikka lund on veel ka väga-väga palju.
No kuna väljas ei ole veel nii palju lilli, tegin mina lillekesi, mis ei närtsi. Vahelduseks kangalilledele valmis kolm "klaasist" lilleprossi - kasutusele läksid erinevat tooni seemnehelmed.Kunagi, kui ma ise ehteid tegema hakkasin, oli see lilleprojekt üks minu lemmikuid. Uuesti sai see meeldetuletatud tänu ühele koosviibimisele, kus sooviti midagi seemhelemesetest teha ja mis ei oleks väga raske. Noh, tol õhtul ei valminud minul ükski lill, vaid käisin aga ümber suure laua teisi juhendamas, et kust tuleb nõel läbi pista jne.
Nüüd tagantjärge tegin lausa kolm lille. Võib juhtuda, et teen mõne veel.

 *-*-*
These are simple flower brooches. A bit of therapy to bring spring just a bit closer. And a good thing about those flowers is, that they do not shrivel.
I wish you a all colorful spring!

13 March 2011

Reklaamipaus

See postitus on puhtalt reklaam :)
Mul on küll siin bogis eraldi silt "omanikuta ehted", mida pole küll palju, ent mõni siiski. Suurema valiku omanikuta ehteid leiab aga mu flickr lehelt.
Kuna seal suuremas ülekaalus kõrvarõngad, tegin neist pildimosaiigi, et oleks kiirem ülevaade, mis niiöelda saadaval on.


Lisaks tegin naistepäeva(kuu)puhul eripakkumise - vali sellelt pildimosaaigilt välja kaks paari kõrvarõngaid, maksad vaid ühe (kallima) kõrvarõngaste hinna (asukoht Tallinn, postiga saatmisel lisandub postikulu). (neil millel hind maha on juba tõmmatud, on antud hetkeks müüdud)
No ja kuna neid igatüht vaid üks paar, tuleb oma soovist kiirelt märku anda! :)
Huvi korral saada kiri mustikmari(at)hotmail.com

Mingil määral on see ka "kevadpuhastus", et ruumi teha uutele ideedele. Eks ole näha, kuidas ja mismoodi ma neid teostada suudan. :)

10 March 2011

Minu uued kõrvarõngad

Ma tundsin puudust ühtedest lihtsatest kõrvarõngastest, tumedamat tooni, eelistatud värvidest hall või must. Igatahes midagi lihtsat oli mul tarvis.
Kangadzungli pood on oma helmeste ja tarvikute valikut korralikult suurendanud ning sealt leidsin lõbusad musta-valge kirjud helmed. Kui ma oskaks voolimismassist ägedaid mustreid teha, oleks võimalik sellesarnaseid helmeid ju ise teha. Aga näed, ei oska (veel).
Need kõrvarõngad sobivad hästi, et vahel argipäeval oma väljanägemisele veidi põnevust lisada.I made those earrings for myself. There was a need something simple. I know there is possible to make such beads also using polymer clay, but as I am no expert in that area (yet). These are simple acrylic(?) beads and made them into earrings.

06 March 2011

Suvised kõrvarõngad

Kui tegemist on suvetaeva värvi sinise tooniga, tuleb tahest või tahtmata kerge suveigatsus peale... noh, aga väga kaugel ei tohiks see enam ju olla :)
Mult telliti selle suvevärvides käevõru juurde ka kõrvarõngad. Algselt oli hirm, et ehk saavad liiga rasked, ent panin korra endale kõrva ja ei ole rasked, pigem kelmikad.
Muster või tehnika sama, mis käevõru puhulgi, ent tegin lehed natuke pikemad, et need ilusti langeks ja väga pusas ei hoiaks. Pildil on siiski pusas, aga kõrvas väga lahedad (mul kahjuks polnud neid kellelegi kõrva panna, et siis ka pilti teha...)


Custom order - I was asked to make matching earrings to this bracelet. At the beginning I was a bit afraid, that they would turn out a bit heavy, but luckily the did not. :)

05 March 2011

Heegeldatud vaip

Kui Heleena lõbusates värvides kaltsuvaipu oma blogis demonstreeris, salvestasin idee ära, et ehk ühel päeval katsetan...
Nüüd saan öelda, et katsetasin ära.


Ma olin küll natuke mures, et mul oli kordades vähem materjali, et kas ikka tuleb välja üks väike vaibake wc-sse. Mul oli eesmärk teisem, kuna siin külmal ajal oli see põrand nii külm, leidsin, et seal võiks midagi põrandal olla, aga ilus pidi see ka siiski olema.

Kulus ära kolm meeste XXL suuruses pika varrugaga t-särki ning vaibake saigi vaid kolmevärviline. Ühest otsast pruun, teisest rohekas-hall ning läbiv punane triip.
Heegelnõel oli nr 8 mm.


It is a project from old to new.
There are three XXL men`s long sleeve t-shirt cut into stripes and crocheted with 8 mm hook into a small bathroom carpet. I got the idea from Heleena`s blog.
Related Posts with Thumbnails