14 September 2011

Sügishooaeg

Ilmselt on käes see aeg, kus vaadatakse oma garderoob ja aksesssuaaride valik üle ning vajadusel täiendatakse... Ja nii tore on saada tellimusi ning just kõrvarõngastele, mida mulle endale meeldib nagu kõige rohkem teha. (siinkohal loodan, et ära ei sõnu ja tellimusi tuleb ikka juurde...)


Need lillad siin on ülimalt kerged. Soov oli, et nad oleks tagasihodlikud, et saaks igapäevaselt ka tööl kanda, ent siiski ka huvitavad või nii... Ja nende puhul oli vaja just seda lillat värvi :) Seega värvist lähtudes leidsin just sellised lamedad kunsthelmed - aga nende eelis ongi, et nad on nii kerged.


Rohelised kõrvarõngad on tehtud just nende veinipunaste järgi. Ent kuna klaasist helmes lisandina annab liiga palju raskust ja sooviti kergeid kõrvarõngaid, siis seekord ongi vaid ringid. Aga nii ilusad rohelised!! Ja nende puhul võin öelda, et sain lõpuks ka sellele tehinkale ideaalselt pihta, et ei kisu enam või nii :) tehtud nad ringset peyote tehnikat kasutades. (ilmselt oma pluss on siin headel ja ühesuurustel seemnehelmestel, et isegi see sik-sak muster jookseb natuke välja)No comments:

Related Posts with Thumbnails