22 April 2011

t-särgi uus elu

Suhteliselt uus t-särk sai ühes insitendis natuke kannatada (üheks insitendiks osalejaks oli veel kiisu), mille tulemusena oli särgil väikene auk... Kui ma oleks selle lihtsalt kinni nõelunud, oleks see koht korralikult näha jäänud. Noh, kodus oleks ju võinud kanda...
Plaan oli olemas, et sinna vaja peale miskit õmmelda, et katab augu ära. Ent kuna särk oli selline triibuline, ülevalt roosa, alt sinine, oli mõnevõrra keeruline leida sinna just seda õiget asja, mis seal peal ikka kaunistus oleks, mitte võõrkeha.
Idee leidsin lõpuks Mango poest - mulle meeldib seal käia just ideede kogumise eesmärgil (no vahel ostan sealt ka miskit), sest osad tooted ongi neil seal väikese kiiksuga :) Igatahes oli mitmed trikotaažist särgid seal kaunistatud pitsiribade või pitsist välja lõigatud motiividega ja need nägid väga mõnusad suvised välja.Lõikasin 7 lillemotiivi venivast pitsiribast välja ja õmblesin sik-sak õmblusega need pluusi külge kinni - üks katmas pisikest kinniõmmeldud augukest, teised lihtsalt ilu pärast juures :)

No comments:

Related Posts with Thumbnails