26 September 2010

Värviline sügis

Sügis on kätte jõudnud, kuidagi märkamatult...
Mul selle sügise esimene külmetus ka käes - tuleb ikka soojemad riided kapist välja otsida :)

Ent mõned ilusad sügavad sügistoonis organzaõied sain ka valmis tehtud. Ning nüüd tuleb jälle see kurtmine, et ei ole enam lihtne pilti teha, kui päevavalgust olematus koguses on... Tegelikult eile oli, aga eile polnud kõik lilled veel valmis.Tuleb mainida, et ülemine vasakpoolne pole üldsegi mitte sinine, vaid täiesti lillat värvi - aga ükskõik kuidas ma seda ka ei pildistanud, lillamat tooni pildile saada ei olnud võimalik. Ja pruunid värvid on päriselt ikka pruunimad :)
Aga, kõik pildilolevad prossid on alates homsest "Teeme TeistMoodi" salongis, seal saab neid täpsemalt üle vaadata ning sobivuse korral mõni ära osta.
Salongis olemas juba arvestatav värvivalik, kuid nüüd ilusaid sügistoone veel lisaks.

19 September 2010

Keeruline seis

Juba suve algusest pirtsutab blogger mu piltide üleslaadimisega - no ja oleks siis, et maht oleks täis või nii... EI, ta keeldub pilte üles laadimast mu oma arvutist (mälumahtu kasutanud kõigest u 5%). Seega tüütu protseduur uue postituse tegemisel on mõnda aega olnud järgmine: saadan õele kirja piltidega, tema laeb need üles ja siis mina kirjutan loo juurde. Tüütu tuleb tunnistada.
Seega ei teagi, kas see on kellegi viis märku anda, et ma ei peaks enam blogima.... või oskab ehk keegi teadjam kommenteerida, et mida teha, et ma ka oma aruvtist saaks jätkuvalt blogisse pilte riputada.

Tänan tähelepanu eest ja vabandan ette, et jätkuvalt käsitöö teemal miksit pole.

No tegelikult on käsitöö vallast üht koma teist valminud, aga näed, pilte ju ei saa laadida, seega tühi jutt ilma illustratsionita pole ju päris see.
Related Posts with Thumbnails