28 November 2010

3 x rohelised kõrvarõngad


Minu üheks lemmikumaks värviks on roheline - põhjus lihtne, rohelised silmad. Ning kandes rohelist värvi on tunne, et silmad on nii veelgi rohelisemad.
Lisaks minule, on veel mõnel mu sõbrannal samal põhjusel lemmikvärviks roheline. :)

Üks sõbranna palus omale lihtsaid rohelisi kõrvarõngaid - valmis neid kokku kolm paari, no et oleks mille vahel valida. 
Ent midagi uut nagu ei olegi, kõiki neid "stiile" juba varasemalt teinud, nüüd lihtsalt mini-versioonis ja rohelist värvi. Aga mõnus oli jälle ehteid teha...


Kõigepealt heegeldasin traadiga ühed väikesed ringid, eelnevalt ajasin traadile hulga väikesi seemnehelmeid. Oma esimesed heegeldatud kõrvarõngad tegin sammastega, need siin tehtud vaid kinnissilmustega ja nii jäid kõik helmed mõnusalt pusasse.


Teine paar on nende kõrvarõngaste väiksem koopia. Pildil pole küll näha, ent kasutatud on kahte tooni rohelisi seemnehelmeid, ühed läigivad, teised läigivad kohe eriti.


Viimasel paaril on lisandiks peale rohelise värvi ka hõbedavärvi ning musta värvi läikivad seemnehelmed. Neid kõrvarõngaid on mõnus teha, valid aga head värvid välja ja nii need ringid tekivad. Minu enda lemmikuteks on selles stiilis kunagi ammu valminud sinise-valgega värviga kõrvarõngad.

No comments:

Related Posts with Thumbnails