20 June 2010

Kleit

Mustrilise pluusi postituses mainisin, et valmis on ka üks kleit, mis ootab pildi peale jäämist. Sain selle nüüd pildile.
Kleiti hakkasin õmblema täna facebook`s toimuvale üleskutsele - 01. juuni wear a dress. Registreerisin end ära ja natuke hiljem avastasin, et see on tööpäev ja mul pole ühtegi sellist kleiti, mida oleks võimalik ka tööl kanda.
Ei jäänud muud üle, kui lappasin läbi korraliku koguse burdasid ja käisin tiiru kangapoes. Leidsin hästi armsa mustriga kanga, kuid enne lõikete väljavõtmist sain aru, et see kangas on liiga õhuke kleidi jaoks (ühel soojal maikuu päeval ostsin kanga).
Käisin uue tiiru kangapoes, leidsin imeilusa trikotaaž kanga ja hakkasin lõpuks oma kleiti õmblema, sest tähtaeg sel hetkel karjus juba.

Lõige on ise leiutatud, abiks oli üks vana pluus (kuid mäletan, et seda ma ka konkreetse lõike abil ei õmmelnud). Ülemine rinna osa on topelt, nii ei jäänud sinna ühtegi õmblust, kõik on seespool.
Hästi mugav selga panna, hästi mugav kanda ja kortsu ka ei lähe.
No ja kui aus olla, siis sai teine ikka üsnagi suvine kleit, ent see kangas natuke toekam, kui mu esimene variant.

Samuti võib öelda, et proovisin vastu päikest pidlistamise ära :)

2 comments:

mdmB said...

Niipalju kui piltidelt näha on tulemus suurepärane! Sobib kui valatult - ilus ja naiselik!

Maarit said...

Aitäh!
Pildid jah pigem sellised, et aimab millega tegu, kui et perfektselt jooned näha. Kuid seekord meeldis mulle selline variant rohkem.

Related Posts with Thumbnails