31 October 2009

Puro sall

Peale seda kui olin valmis kudunud Noro lõngast sokid, vaatan üleminekuga lõngu hoopis teise pilguga. Need on armsad ja mu meelest iseloomuga lõngad. Ainult et nendest kudumine/heegeldamine nõuab rohkem planeerimist, et lõnga värvide ilu valminud asjas kaduma ei läheks.
No ja ei saanud kudagi teisit ning pidin ka Novita Puro lõngast miskit tegema. Heegeldasin endale salli.

Lõng - Novita Puro 803 (tundra) (ostetud Veimevakk`a poest)
Kulus 3 tokki
Heegelnõel nr 4
Muster - Fan Bookmark või Ravelry

Lõngas natuke pettusin - oleks soovinud, et lillat, sinist ja rohelist tooni on seal võrdsest koguses hallikas-mustaga... kuid ülekaalus oli kahjuks just see hallikas-must toon.
Kuid see sall meeldib mulle ikkagi väga - hoiab kaela soojas ning lisaks annab riietusele lisavärve.
Mul kahju, et ei saanud sellest ilusat pilti akna peal teha, taustaks ilusalt kollane kastan. Aga noh, ei saagi ju nii pildistada, kui tagant valgus on :)

28 October 2009

Sügis

Kohe on oktoober läbi, kuid ilusaid sügisilmasid nagu ei olnduki see aasta. Pigem on olnud ohtralt halli värvi. Kui eelnevatel aastatel on saadud ikka mõned korrad lehtedes sahistamas käia, siis sel aastal pole seda teha saanudki.. Et pisutki ilusat sügist hinge tuua, tegin väikese värvilise kollaaži.

1. Colorful tree in autumn, 2. autumn's colorful palette, 3. Welcome Autumn !, 4. Colorful Branch, 5. Autumn Vineyard, 6. Reflections of Autumn, 7. Colorful Tree, 8. Autumn Bonsai, 9. Colorful autumn / Bunter Herbst, 10. Simplicity and Complexity, 11. Lonely but colorful autumn leaf, 12. autumn, left on the table

25 October 2009

Mustad kõrvarõngad

Sooviti musta ja/või punase värviga kõrvarõngaid. Tegin seega kaks paari musti kõrvarõngaid väikese punase lisandiga. Mõlemad on sellised lihtsad ja armsad :)

11 October 2009

Nõelapadi

Käisin teisipäeval padjaklubis, kus kokkutlulnud seltskond meisterdas romantilisi väikeseid nõelapatju.
Minu oma sai selline:

Armas roosa kangas ning litrid on pärit Meete nännikarbist. Seal on igasugu vahvat roosat kraami :) Tuleks vist endale ka selline karbike muretseda...

Aga leidsin oma "suurest" nööpnõelte tagavarast mõned nupuga nõelad ja sättisin need kenasti uude kohta .

10 October 2009

Lillad kurvid

Jäi õige pisut lillasid seemnehelmeid käekee tegemisest järgi. Kallasin need erinevad toonid omavahel segamini ja tegin neist küllaltki silmatorkavad kõrvarõngad (Samas stiilis olen mõne paari kõrvarõngaid juba varem ka teinud).
Kusjuures teist kõrvarõngast tehes, tekkis kahtlus, kas ikka jätkub neist helmestest... Kuid õnneks läks ja sain ikka mõlemad kõrvakad valmis. Järgi jäi neid helmeid vaid kuskil kümmekond tükki.

Kõrvarõngaste pikkus on 5 cm, ning kõige laiem koht on ca 5 cm.
Related Posts with Thumbnails