23 May 2009

Vöö

Mulle meeldib vahel Rohelise pildialbumit külastada ja sealt ideid otsida, et mida järgmisena heegeldada võiks. Leidsin sealt ühe armsa vöö, kuid kahjuks ilma õpetuseta. Mõnda aega hiljem leidsin sama vöö Ravelry-s, kuid samuti õpetust juures ei olnud...
Siis ei jäänudki midagi muud üle, kui ise muster leiutada :)

Heegeldasin selle vöö oma õele, kes ei soovinud nii laia, nagu pildil, vaid mõnevõrra kitsamat.
Lõng on vahva - selline värvilne ja särav. See on ostetud kunagi ammu Müürivahe tn lõngapoest, mida kahjuks enam ei ole.

Heegeldasin õhksilmuseid, ühekordseid sambaid ja bullion`e vaheldumisi. Lõpptulemusega jäin rahule nii mina ise, kui ka vöökandja :)

12 May 2009

Mummukõrvarõngad

Vahvad ja lõbusad mummukõrvarõngad on tehtud 1,5 cm läbimõõduga helmest, mille ümber on põimitud punased seemnehelmed right-angle weave tehnikas. Kõrvarõnga pikkus ilma konksuta on 2,5 cm.
Ilusat punast värvi oli aga väga kehv pildile saada. Enamus piltidelt kadusid ära detailid, oli vaid ühtne punane mass... Ehk ikka saab siit pildilt ikka aimu, millega tegu :)


Õpetus on pärit 2006 a aprilli Bead&Button`st.

09 May 2009

EhtekarpOtsustasin viltimise ka ära proovida. Et kui juba piltidega õpetus ees on, ei tohiks ju midagi väga valesti minna :). Villa varusin endale juba veebruari lõpu poole, siis kahjuks ei saanud kohe viltima asuda, vaid pidin ootama, millal mu kreemipurk tühjaks saab. See oli ainus enam-vähem sobivat mõõtu topsik mu elamises.
Pesumasina abi ei kasutanud ja viltisin karbi käsitsi. Tulevikus nii palju targem, et vähem villa võib topsi ümber mässida. Mul sai seda pisut liiga palju.
Peale tikkisin kolm väikest sinilille.


Ja karbi sisse mahutasin ära oma kõrvarõngad :) Kuid tundub, et võib mõne paari kõrvarõngaid juurde teha, sest karbis veel natuke ruumi.

07 May 2009

Lõpupidu

Kuid teema sobib ka kandma pealkirja "masstoodang"... :)

Kui olin valmis saanud need armsad kandilised kõrvarõngad, tekkis idee, et neid võiks kohe rohkem teha, erinevate värvidega.
Praegu on valmis 6 paari kõrvarõngaid. :) Neid oli mõnus teha, materjali kulus vähe ja said ruttu valmis.
Related Posts with Thumbnails