19 April 2009

Velvet seelik

Eelmise aasta novembris kangapoode külastades, oli kindel soov osta halli või beežikat tooni velvetit, et üks mugav seelik õmmelda. Läks aga teisiti, sest Solveig kangapoes karjus üks teine toon, et osta mind, osta mind... Nii ma siis ostsingi halli asemel särava rohekas-sinist tooni velvet kanga.


Ma isegi pesin selle kanga ära, paar päeva pärast ostmist ning siis jäi see ootele. Sest mulle ei meeldi lõikeid välja lõigata tulevalgel. Päevavalgus on mu meelest palju parem selle jaoks. Aga november, detsember jne on suhteliselt pime enamus ajast. Seega märtsis puhkusel olles panin lõpuks kangale käärid sisse. Seelik on lihtne - kuue paaniga. Laseb kanga ilusal värvil särada :)


Aga mõttes on siiski üks hall seelik ka endale õmmelda - ehk järgmisel korral kangaste valikul jääb ka mõni ilus hall kangas silma.

18 April 2009

Pisut ajaviidet

Flickr`s on hea vahel ringi surfata ja mitmetel ja mitmetel ilusatel piltidel silmal puhata lasta... :)
Ning siis võib seal "mängida" erinevaid mänge. Üks neist on siin:

The rules:
a. Type your answer to each of the questions below into Flickr Search.
b. Using only the first page, pick an image.
c. Copy and paste each of the URLs for the images into fd's mosaic maker.

The questions:
1. What is your first name?
2. What is your favorite food?
3. What high school did you go to?
4. What is your favorite color?
5. Who is your celebrity crush?
6. Favorite drink?
7. Dream vacation?
8. Favorite dessert?
9. What you want to be when you grow up?
10. What do you love most in life?
11. One Word to describe you.
12. Your flickr name.

Tulemus sai selline:


1. Aaron, Maarit, & Salsa, 2. Spaghetti in Tomato Cream Sauce, 3. ahi, 4. On Holiday., 5. Jonny Depp, 6. Froot Smoothy, 7. Bora Bora Sunset, 8. cheesecake for Lianna!, 9. Meet Interior Stylist Selina Lake, 10. Lightning Waltz - 7/26/06 Thunderstorm From East Mountains, 11. My New Kitty, 12. Comfort Food
Ma ei oska öelda, kuidas ma erinevate märksõnadega nii palju romantilisi loodusvaateid leidsin, aga ju ma siis üks lootusetu romantik olen... :)

12 April 2009

Käed soojas

Leidsin ravelry-st armsad kindalaadsed asjad. Kuna minu sõrmed on jahedad või külmad aastaringselt, siis kindad on ka kevadel, kui talvemantel juba kappi pandud, väga vajalikud asjad. Ilma ei saaks kuidagi. Noh, tegelt saaks, aga siis ma kõnnin käed taskus :D


Samas olen alati kõiksugu randmesoojendajaid vaadanud vägagi umbuskliku pilguga. Sest neil on ju sõrmed ikkagi paljad. Et kui palju nad ka reaalselt sooja annavad. Aga see muster jäi lihtsalt kummitama ja ei andnud enam rahu. Enne kui olin need valmis kudunud. :) No ja toas korra kätte tõmmates on nendega täitsa soe.Lõng on pärit ema kapist. Nii et ma ei teagi, mis koostis sellel on, kuid õige pisut kare on see siiski. Alumine osa on kootud nr 3 varrastega ja lehtedega käe osa nr 3.5 varrastega. Kuus nööpi pärit Kangadžungli poest (Tallinn, Tartu mnt).

11 April 2009

Kandilised kõrvarõngad

Tegin sellele käekeele juurde sobivad kõrvarõngad. Nüüd on mul lõpuks kandilised kõrvarõngad, mida juba mõnda aega endale soovinud olen :)


Ainuke miinus ongi ehk see, et natuke pidulik komplekt sai... päris igapäev kandmiseks ei olegi mõeldud.
Related Posts with Thumbnails