29 August 2009

Šokolaadivärvi kleit

Üheks armsaks suveürituseks oli soov kleiti saada. Käisin tulutult poodides vaatamas, sest hinnast hoolimata ei hakanud silma ühtegi ilusat kleiti. Oli vaid üks "enam-vähem võiks kanda" kleit. Seejäral lappasin läbi kõik olemasolevad Burdad, kuid ka sealt ei jäänud midagi head silma. Mõttes oli just, et võiks olla midagi lihtsat, kuid samas et oleks ka pisut viisakam/pidulikum. Olin juba seda mõtet maha matmas ning mõtlesin juba seelikut tegema hakata, kui kleidi lõike niiöelda paika sain. Idee leidsin Bershka poest, seal olid soodusmüügil pluusid, mida ma vaatasin ja leidsin, et sarnaselt tehtud kleit jääks ka väga armas.


Kangas on lihtne õhuke kortsuriie. Kaks kummikanalit "hoiavad" kleiti seljas. Mugav seda kaasas kanda - keera aga sõlme ja viska kotti. Vajalikul hetkel kotist välja ja selga ning mitte ühtegi ebameeldivat kortsu pole kleidil - kõik kortsud sobivad sellele imehästi.


Aga et ei oleks igav üksluine pruun, "tikkisin" oma õmblusmasinaga alla-äärde pisut tikandeid värviliste niitidega. Alguses oli mõte neid veelgi laiemalt teha, kuid selline "tikkimine" tavaõmblusmasinaga on ikka õmblusmasina puhas piinamine ja seega jäi vaid mõned read. Kuid neist siiski täiesti piisab ning lisavad veidike särtsu.


Kangas - Kangadžungel
Lõike leiutasin ise
Kleidi juurde sobis imehästi üks armas kaelakee :)

Ning kuna suvi nüüd enam-vähem otsa sai, on järgmiseks suveks kohe üks ilus asi olemas :)

5 comments:

Kadri said...

Väga kena kleit!

Sircu said...

mõnus kleit, lihtsad ideed on tegijad! :) ja mulle meeldib alumine tikitud serv, selle mõtte panen endale ka kõrva taha

Maarit said...

Aitäh teile Kadri ja Sircu!
Minu meelest on ka lihtsad ideed tegijad :)

Greete said...

Väga kaunis kleit!
Lummav oma iluga:O

Maarit said...

Tänud Greete!

Related Posts with Thumbnails